Datum

22 mrt 2023
Verlopen!

Tijd

19:30

Afrika: Maak kennis met het diverse multiculturele continent met wereldwijde interculturele invloed

Afrika: Maak kennis met het diverse multiculturele continent met wereldwijde interculturele invloed

De rijkdom van de culturele diversiteit van het Afrikaanse continent kan niet worden onderschat. De overvloed aan unieke en complexe etnische bevolkingsgroepen op het continent overtreft de huidige culturele modellen. Wil je weten hoe? En ben je ook benieuwd welke interessante

Afrikaanse culturele praktijken zich buiten het continent hebben verspreid en wereldwijd zijn omarmd? Of misschien heeft u andere vragen over Afrika die je zou willen stellen.

Dr. Sandy Barasa geeft ons een insidersblik! Sandy komt uit Kenia en is als senior intercultureel docent verbonden aan het Centrum voor Taalstudies van de Radboud Universiteit Nijmegen. Zij is de voorzitter van SIETAR Europa’s Special Interest Group on Africa.

Sandy spreekt als Afrikaan, als academicus en als expat die al meer dan 10 jaar in Nederland woont. In deze sessie zal Sandy het hebben over:

  • Afrika’s complexe multiculturele context met een focus op Afrika ten zuiden van de Sahara.
  • De wereldwijde link, d.w.z. hoe sommige culturele praktijken zich wereldwijd hebben verspreid en omarmd.
  • Vragen die tijdens de registratie aan bod komen

Schrijf je hier in.

Het evenement is afgelopen.